Nasza oferta

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe – krajowe i międzynarodowe – w korzystnych cenach dla Klientów indywidualnych i biznesowych, wykonywane ekskluzywnymi i komfortowymi busami.

Zapewniamy przewóz osób na konferencje, koncerty, wydarzenia sportowe i imprezy okolicznościowe (np. wesela). Obsługujemy także trasy koncertowe dla zespołów muzycznych oraz przejazdy zorganizowanych grup. Nasza oferta nie ogranicza się jednak jedynie do powyższego – jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów – zawsze zapewnimy transport zgodnie z zamówieniem.

Przejazdy realizujemy ekskluzywnymi i klimatyzowanymi busami marki Mercedes, która ceniona jest za swą niezawodność, bezpieczeństwo i wysoki komfort podróży. Wnętrza naszych samochodów zaprojektowane zostały tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybór firmy Ekskluzywne Busy to gwarancja, że nawet najbardziej odległa podróż nie będzie uciążliwa, a doświadczenie kierowców sprawi, że zawsze bezpiecznie dotrzesz do celu swojej podróży.

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz rabaty przy stałej współpracy.


OBSŁUGUJEMY:


- przejazdy zorganizowanych grup,
- wycieczki,
- konferencje,
- wyjazdy pobytowe,
- koncerty i imprezy sportowe,
- trasy koncertowe dla Zespołów Muzycznych,
- wesela,
- dowóz pracowników,
- inne – zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.


ZAPEWNIAMY:


- komfortowe i klimatyzowane mikrobusy,
- atrakcyjne, konkurencyjne ceny,
- możliwość negocjacji warunków cenowych,
- rabaty przy stałej współpracy,
- doświadczonych kierowców.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt – szybko odpowiemy na Twoje zapytanie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych samochodów.